ILUSTRACJE: Siostra Nocy

:)Jak zapewne wiecie, moimi głównymi tematami moich akwarelowych prac są ptaki, rośliny i ilustracje dla dzieci. Zaczynałam jednak nie tylko od ptaków, ale i od tego, co nazwałam ostatnio "akwarelowymi dziewczynami". Wówczas pokazywałam je w bardzo amatorsko wyglądającej formie na nieistniejącym już digarcie (ktoś pamięta ten portal?).

 

Niedawno postanowiłam wrócić do tego tematu, a wzięło się to z tego, że w zeszłym roku wzięłam udział w wyzwaniach "narysuj to w swoim stylu" na instagramie, które organizowały bardzo utalentowane ilustratorki. Moje ilustracje w zupełnie nowej tematyce zostały bardzo ciepło przyjęte, dlatego uznałam, że może warto wyjść z akwarelowej strefy komfortu i zacząć próbować czegoś nowego. Myślę więc, że od czasu do czasu stworzę ilustrację w stylu, którego próbkę pokazuję Wam właśnie w dzisiejszym poście. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, że moje kolejne ilustracje będą coraz lepsze i że powstanie ich więcej.

Tytuł tej akwareli to "Siostra Nocy"

No i wiosna jest już coraz bliżej, co bardzo, bardzo cieszy ♡

Dziękuję, że tu jesteście!
Do następnego

6 komentarzy :

 1. Przepiękny obrazek! - w Twoim magicznym stylu, który stał się już rozpoznawalny :). Ja jestem fanką tematyki roślinno-ptaszkowo-zwierzęcej, a u Ciebie te motywy zawsze się pojawiają, więc każda z Twoich akwareli jest dla mnie powodem do zachwytów. W każdej jest magia, jakaś bajkowa tajemnica, pogodne ciepło, uroczy spokój. I te cudowne detale, tak starannie dopracowane :). Od strony technicznej - bardzo mi się podoba technika negatywowa, koniecznie muszę się tego nauczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za tak ciepłe komentarze ♥ Myślę, że będę się trzymać pierwotnej tematyki, ale kusi mnie też czasem spróbować czegoś innego, akwarelowe dziewczyny też gdzieś siedzą mi w głowie i muszę je przelać na papier :) A technika negatywowa - spróbuj koniecznie, daje moim zdaniem rewelacyjny, zaskakujący efekt :)

   Usuń
 2. Oj, ja chcę zobaczyć więcej :D :D masz swój styl i niezależnie do jakiego tematu podchodzisz, od razu widać, że to Ty ;) uwielbiam oglądać Twoje prace :) są pełne ciepła, magii, spokoju - Twoje dziewczyny także przekazują te emocje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Justynko, pięknie dziękuję Ci za miłe słowa! ♥ Resztę serii widziałaś już zapewne na instagramie :)

   Usuń
 3. Przepiekna praca, ogladam z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za każde miłe odwiedziny i za każde ciepłe słowo.

Każdy Twój ślad zostawiony tutaj jest dla mnie bardzo cenny :)