Magiczne Lampki

 

Słowo, które kojarzy mi się z dzieciństwem to *magia*. Magia odkrywania świata, wiary w świętego Mikołaja, atmosfery świąt Bożego Narodzenia.. Magia przenoszenia się w świat baśni za pomocą czytającego do snu rodzica, magia wyobraźni, radości nieokiełznanej konwenansami dorosłego świata. Magia wiary, że wszystko zawsze będzie dobrze. Magia poczucia bezpieczeństwa i beztroski.  

Magiczne Lampki stworzyliśmy przez połączenie dwóch spojrzeń na świat, inżynierskiego i kreatywnego, w odpowiedzi na poszukiwanie unikatowego prezentu dla pewnego małego człowieka.  Tak postały lampki, które wlewają kroplę magii do pokoi ich małych właścicieli. Maleńkie historie zaczarowane światłem. Na lampeczkach umieszczone są imiona, żeby nadać im osobisty charakter i sprawić jeszcze większą radość obdarowanemu Małemu Człowiekowi.  

Każde Dziecko widząc swoje imię na na własnej nocnej lampce poczuje się absolutnie wyjątkowo.

 Magiczne Lampki to ręcznie wykonane, personalizowane dekoracje do pokoju każdego Dziecka. Zaprojektowane z sercem, ręcznie malowane. Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy, oryginalny i szczególny prezent dla dziecka, z okazji takiej jak powitanie na świecie, prezent na Chrzest, prezent na urodziny, Dzień Dziecka, czy też prezent bez okazji - Magiczna Lampka jest odpowiedzią właśnie dla Ciebie.

Wzory będą stopniowo uzupełniane. 
1 komentarz :

  1. Cudowna ramka. Widzę że to dla jakiegoś młodzieńca o imieniu Dawid. Mam słabość ogromną do pewnego Davida z gitarą. Piękne rzeczy.

    Gratuluję i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za każde miłe odwiedziny i za każde ciepłe słowo.

Każdy Twój ślad zostawiony tutaj jest dla mnie bardzo cenny :)