O jak ostróżka

:)

Cześć Dziewczyny!

Naszyjników robię ostatnio niewiele, ale jeszcze jeden się uchował:) Z grafiką - zdjęciem, którą być może sobie przypominacie:) Bez przedłużania, oto i on:
Czy Wy też czujecie już jesień? Lubię każdą porę roku, naprawdę, potrafię pogodzić się z deszczem i nawet roztopami (jeśli nie trwają zbyt długo), ale mam wrażenie, że lato minęło jakoś wyjątkowo szybko. I wydaje mi się, że nie udało mi się z niego skorzystać w pełni. A teraz, jesień zaczyna być już w powietrzu wyczuwalna, robi się cicho, bo ptaków mam wrażenie coraz mniej, chociaż spotykam jeszcze czasem sikorkę i słyszę kopciuszka. I trochę zasmuca to całe przemijanie, chociaż wiem, że wszystko na swoim miejscu i wszystko ma swój czas. 


Druga Jesień
Druga jesień - szósta pora roku
złoto płacze przy spadaniu z drzewa
smutek jest jak diabeł
ma swoje stąd dotąd
wszystko jak należy w wymierzonym czasie

nie wyj z żalu głuptasie.

ks. Jan Twardowski

No właśnie. Ale lubię jesień i lubię ją tym bardziej, im bardziej jest słoneczna! Dlatego znów,  jak co roku, życzę sobie (i Wam) złotej jesieni.

Do następnego Dziewczyny!


1 komentarz :

  1. jak zwykle cudowny naszyjnik! uwielbiam te twoje graficzki zamkniete za tym malutkim szkielkiem!
    tez zycze zlotej jesieni! sama ta pore roku uwielbiam (byle nie bylo ZA zimno, bo ja marzne strasznie szybko:P) a jeszcze bardziej lubie dlatego, ze urodzilam sie akurat w pierwszy dzien jesieni! :D <3

    OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za każde miłe odwiedziny i za każde ciepłe słowo.

Każdy Twój ślad zostawiony tutaj jest dla mnie bardzo cenny :)