Zakładki, znowu zakładki

:)

Hej Dziewczyny!:)

Zaniedbałam ostatnio grafiki do zakładek na rzecz "wprawek" (tu przydałby się podwójny cudzysłów) i malunków tworzonych w celach innych niż zakładkowe:) Nadrabiam zaległości i mam nadzieję, że dzisiejsze propozycje Wam się spodobają:) Motywy kwiatowe, bo ptaszki chwilowo odpoczywają. Grafiki prawdziwymi zakładkami jeszcze nie są, ale będą:) Żałuję tylko, że skaner nieco psuje kolorystykę..
Oto one:


Na koniec jeszcze chciałabym przeprosić: obiecałam już dawno zorganizować candy i strasznie się ociągam.. Powodem jest chwilowy brak dostępu do laminatora i co za tym idzie brak możliwości tworzenia zakładek.. A chciałabym, żeby jedna czy dwie były częścią wygranej w rozdawajce - stąd opóźnienia. Mam jednak nadzieję, że uda się wkrótce :) W każdym razie - candy ciągle krąży po mojej głowie i prędzej czy później ulegnie materializacji.

Pozdrawiam Was gorąco w ten ciepły niedzielny wieczór i życzę spokojnego tygodnia (który ma być baaardzo upalny). Do następnego!:)

anua

10 komentarzy :

 1. Piękne grafiki, czuję się jakbym odwiedzała magiczny, ukwiecony ogród! U mnie wygrana u Ciebie zakładeczka służy :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne są te Twoje akwarele! Trafiłam tu przypadkiem i na pewno zostanę na dłużej, zwłaszcza, że pełno tu rudzików, które uwielbiam :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że się podobają :) Mała namiastka ogrodu zamieszkująca książki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne te bliźniaczki :) Uwielbiam Twoje akwarele :)
  Pozdrawiam

  http://mirosek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie to piękne! Jeśli skaner faktycznie ujmuje im urody, to na żywo pewnie powalają na kolana zupełnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo jakie to piękne ! jestem pod wrażeniem, niesamowity talent :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O matko. One są prześliczne :)

  OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za każde miłe odwiedziny i za każde ciepłe słowo.

Każdy Twój ślad zostawiony tutaj jest dla mnie bardzo cenny :)