Wonderland

Cześć Dziewczyny!

Dziś kolejna porcja biżuterii z grafiką:) Z małą odmianą, bo grafiką jest autorskie zdjęcie, a nie, jak w większości, akwarela:) Mamy nadzieję, że ten pomysł również Wam się spodoba! 
Myślę, że możemy przejść do zdjęć wisiorka z niebieskim motywem :) Oto one: Co myślicie? Zdjęcie w całej okazałości możecie zobaczyć w pierwszym poście :)
Wisiorek znalazł już Właścicielkę, którą z tego miejsca pozdrawiam i ściskam! Mamy nadzieję, że dobrze się nosi:)
Miłego dnia Dziewczyny!

Czytaj dalej

Cudze chwalicie..

Dalszą część każdy zna:) Dziś post trochę z innej bajki, zupełnie niebiżuteryjny. 
Dziś dzielimy się z Wami urokiem zakątków naszego kraju. Kilka zdjęć z wycieczki na Trzy Korony w Pieninach, w której dane mi było uczestniczyć niedawno:) Było pięknie! Widoki, pogoda.. Polecam każdej z Was wypoczynek w polskich górach.

Biżuterię będziemy prezentować oczywiście w dalszym ciągu, następne naszyjniki z grafikami (i nie tylko naszyjniki!) pojawią się już niedługo :)

Miłego dnia!

anua
Czytaj dalej

Sowie opowieści

Ponieważ najpopularniejszym tematem rozmów między znajomymi jest pogoda, i ja wspomnę coś o niej: jest okrutnie kapryśna! Wiosno (ale taka prawdziwa Wiosno) wróć, zanim przyjdzie lato! 

Dziś przedstawiamy kolejny naszyjnik, z grafiką o temacie który pojawił się już na blogu, mianowicie z grafiką sowy! Grafikę do biżuterii namalowała akwarelami anua. Sowa miała być sympatyczna i taka mamy nadzieję jest:) Bardzo lubimy ten właśnie motyw w biżuterii i nie tylko, a jeśli wśród nas są Czytelniczki (a może i Czytelnicy?) którzy podzielają nasze sowie sympatie, polecamy tę stronę:
KLIK

Można tam skomponować własny kalendarz z uroczymi wizerunkami sówek stworzonych przez różnych artystów - my byłyśmy zachwycone, jeśli więc macie chwilkę, kliknijcie, może i Wam się spodoba!

Życzymy spokojnego tygodnia, oby pogoda się ustabilizowała!
Czytaj dalej